Skip to content

Bowlingový turnaj dvojic 25. 2. 2012

V sobotu 25. 2. se již během dopoledne sešli v Bowlingovém centru v Krnově příznivci amatérského bowlingového sportu, aby změřili v síly na turnaji dvojic. Zájem o tento turnaj předčil dokonce předpoklady pořadatelů a na některé dvojice se nedostalo, jelikož počet startujících dvojic byl omezen na maximálně 16. Turnaj se hrál systémem oboustranného pavouka, takže každý tým měl možnost na reparát a i v případě 1 porážky v turnaji mohl turnaj stále vyhrát. Ve většině soubojů byly vidět velice vyrovnané výkony a zápasy často končily jen těsnými rozdíly. Nejvyrovnanějším týmem a zaslouženým vítězem se bez jediné porážky stal tým Koulometů ve složení Jiří Procházka a Marek Veselý z Břidličné před týmem Stylu ve složení Arnošt Unucka a Miroslav Křiva z Krnova. Bronzovou příčku obsadil tým Uličníků ve složení Antonín Ulička a Jana Uličková, rovněž z Krnova. Nejvyšší nához se povedl Jiřímu Procházkovi z dua Koulometů, a to krásných 224 bodů.

Kompletní výsledky naleznete zde: Výsledky turnaje dvojic